Без рубрикиРазное

Відра пластикові харчові:

вимоги до виробництва

Одним із найпопулярніших видів упаковки є пластикові харчові відра з кришкою ємністю від 1л до 20 л. Це універсальна тара, яка забезпечує максимальний комфорт під час транспортування продукції. Вони легкі та міцні, і в порівнянні зі скляними аналогами, стійкі до механічного впливу.

Якісні пластикові відра (Україна) від виробника можна придбати оптом на сайті компанії «Плюс — Пак Україна» — https://plus-pack.com.ua/ua/g14806988-vedra-plastikovye-pischevye. Продукція виготовлена із високоякісної полімерної сировини, яка відповідає європейським стандартам та технічним умовам. Тара підходить для транспортування та зберігання як сипучих, так і рідких продуктів харчування чи кондитерських виробів.

 

Як виготовляються пластикові харчові відра

Виготовляючи пластикові харчові відра, виробник застосовує матеріали, які відповідають всім вимогам екологічної безпеки. Під час взаємодії із продукцією стінки таких ємностей не виділяють токсичних речовин та не вступають із вмістом у хімічну реакцію. Для цього використовується тільки первинна сировина, з якої виготовляють прозорі або білі відра. Продукція іншого кольору для зберігання харчової продукції не підходить. 

На виробництві виготовляють ємності з кришкою об’ємом від 1л до 20л. Сам процес виготовлення пластикових відер відбувається методом лиття під тиском, що дозволяє продукції бути стійкою до удару. 

Їх перевагою є герметичність. Кришка щільно прилягає до відра, забезпечуючи цілісність вмісту.

 

Якісні пластикові харчові відра з кришкою: стандарти

Під час виробництва продукції на підприємстві дотримуються всіх норм та стандартів щоб отримати товар вищої якості. Пластикові харчові відра з кришкою мають висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи. Якісні ємності не мають неприємного запаху, що дозволяє зберігати в них продукти харчування без втрати їх властивостей. 

Завдяки конструкції відер їх можна ставити одне на одне, забезпечуючи економію місця.

Продукція, виготовлена згідно зі стандартами якості, відмінно витримує вплив високою температурою. При цьому, характеристики вмісту не змінюються. 

Зважаючи на ряд переваг пластикових ємностей з кришкою, їх можна використовувати для зберігання рибної та молочної продукції, морепродуктів, соусів і солодощів, транспортуючи товар на значну відстань.