Разное

Як розрахувати об’єм необхідного волосся для нарощування

Як розрахувати об'єм необхідного волосся для нарощування

Завдяки процедурі нарощування за одне відвідування майстра можна отримати бажану густоту та довжину волосся. Певною мірою ефект від нарощування залежить від правильності розрахунку необхідної кількості донорських пасм. Саме цю тему і розглянемо далі. Якщо ви не знаєте, де купити якісне натуральне волосся, обов’язково загляньте в інтернет-магазин Zirkova.


Рекомендована маса зрізу для капсульного нарощування

Масу волосся для нарощування вимірюють у грамах до моменту капсуляції. Вага зрізу, що рекомендується, залежить від декількох параметрів:

  • довжини та густоти власного волосся;
  • бажаного ефекту;
  • щільності та типу волосся.

Правильний розрахунок маси вкрай важливий, оскільки надмірне навантаження на власне волосся може призвести до його ослаблення та випадіння. Для середньої густоти рекомендується брати зріз масою від 100 до 125 грам. Зі 100 грам волосся виходить близько 140 капсульованих пасм.

Якщо у вас коротка стрижка і негусте волосся, гідний результат можна отримати зі зрізом масою 100-125 г, при середній густоті — 125-150 г. При густоті вище за середньої для виключення ймовірності появи ефекту «шапочки» рекомендується брати не менше 150 г волосся.

Середньою вважається довжина зі стрижкою до краю лопаток. Для такої довжини при невеликому об’ємі потрібно 100 г, при середньому — 100-125 г, вище за середній — 125-150 г.

 

Залежність маси зрізу від довжини волосся, що нарощується

Бажання мати волосся максимальної довжини не завжди виправдане і доречне. Різкий перехід робить нарощування помітним, тому під час розрахунку маси зрізу необхідно враховувати оптимальну довжину.

Якщо ваша стрижка злегка закриває шию, для нарощування рекомендується брати волосся завдовжки трохи більше 40 см у кількості 100-140 пасм. Враховуйте також, що кількість волосся, що нарощується, буде залежати від форми стрижки та густоти зрізу. Чим густіші кінці, тим більше знадобиться пасм для нарощування, тільки так вдасться перекрити перехід.

Якщо негусте волосся добре філіроване, достатньо 100 пасм. Для отримання густіших кінців зі збільшенням довжини потрібно від 140 до 170 пасм, без збільшення — 100 штук.

Точна кількість пасм, що нарощуються, і маса зрізу визначається при очній зустрічі з майстром, який визначає тип волосся, його стан, густоту та оцінює максимальний можливий об’єм.

Реклама